Zapach samochodowy - jaki wybrać?

To na jaki zapach samochodowy się zdecydujemy ma duże znaczenie, ponieważ wpływać będzie na samopoczucie w trakcie jazdy. Zapach samochodowy może nas pobudzić, uśpić czy zirytować. Warto wiedzieć jakie zapachy są najlepsze i na co się decydować. Znaczna część kierowców decyduje się na instalowanie w samochodzie jakiegoś zapachu i nie ma w tym nic dziwnego. W samochodzie spędzać możemy wiele czasu i dlatego każdemu będzie zależało na tym, by być w takim wnętrzu, które ładnie będzie pachnieć. Specjaliści starają się jednak podkreślać, że nie można przesadzać ponieważ ciężkie zapachy będą na nas działać usypiająco.

Zapach samochodowy - unikaj ciężkich

jeśli chodzi o konkretne zapachy to bardzo często jest to indywidualna sprawa. Najbardziej uniwersalna rada będzie taka, by wybierać zapachy, w których sami dobrze się czujemy. Okazuje się, że chętnie wybierana jest wanilia, która wielu dorosłym kierowcom w naszym kraju kojarzy się z dzieciństwem. Unikamy natomiast ciężkich zapachów, orientalnych, które mogą się charakteryzować działaniem usypiającym. Warto natomiast wybierać lekkie, świeże, owoce nuty. Cytrusowe mogą pobudzą organizm.

Jaki zapach samochodowy wybrać?

Oczywiście woń jaką będziemy otrzymywać jest najważniejszą kwestią, które nie można pominąć, ale równie ważny będzie nośnik, na którym będzie ten zapach. Kartonowe drzewka są bardzo popularne i tanie, ale woń ucieka z nich szybko. Najtrwalsze są zawsze puszki zapachowe, żele czy też olejki.

California Scents

W ostatnim czasie te małe puszeczki zapachowe mocno zyskały na popularności. Wprowadzono małe puszeczki w wielu różnych zapachach, są one bardzo trwałe, tworzone na bazie olejków naturalnych i mają charakter biodegradowalny. Wystarczy otworzyć i położyć pod fotelem albo tez w uchwycie na kubek i będzie można już cieszyć się świeżym zapachem przez miesiące. Zapach California Scents to propozycja, która będzie gwarantować nam odpowiednią woń nawet przez około 60 dni. Producent stawia tutaj bardzo mocno na produkty ekologiczne. Okazuje się, że właśnie dlatego wszystkie zapachy przygotowuje się z naturalnych olejków organicznych. Aluminiowe puszki w założeniu stają się tym elementem, który daje szansę na recykling. Znajdziemy tam również biodegradowalne kostki z drzewa cedrowego. Kostki mają naturalne aromatyczne olejki, których woń będzie długo zauważalna, odczuwalna w naszym samochodzie. Będzie to taki produkt, który o strony praktycznej powinien się dobrze sprawdzić. Powinniście być zadowoleni z nuty zapachowej swojego samochodu.

Autor

Kabel.net.pl

Zobacz również

W naszym serwisie poznasz produkty wiodących marek do auto detailingu - California Scents, Menzerna, Meguiar's. Zobacz, jak wygląda samochodowe SPA!