California Scents - od czego się zaczęło?

California Scents to firma, która założona została w sercu południowej Karoliny na początku lat 90tych minionego wieku. To wtedy na rynku pojawiła się pierwsza puszka z odświeżaczem powietrza. Do dziś doskonałe zapachy mają zastosowanie w biurze, domu czy samochodzie, a także wśród osób, które mają zwierzęta domowe.

California Scents - Jak to jest zrobione?

Producent chce stawiać na rozwiązania ekologiczne, dlatego te produkty, które wprowadza do sprzedaży przygotowywane są z naturalnych olejków organicznych. Aluminiowe puszki są stworzone z myślą o recyklingu i mają również biodegradowalne kostki z drzewa cedrowego. Są one nasączone naturalnymi olejkami aromatycznymi, których woń długo będzie wyczuwalna. Posiadają również certyfikat potwierdzający, że nie są testowane na zwierzętach.

 

California Scents - kup w MotoGo

 

Czym jest Enviro-Kleen?

Enviro-Kleen jest to program przygotowany w związku z tym, że jest coraz większe zainteresowanie produktami ekologicznymi. Chodzi o identyfikacje takich artykułów, które zostały określone jako te, korzystne dla środowiska. Produkty takie są poddawane specjalnym testom i muszą spełnić wiele istotnych wymagań. Jeśli chodzi o odtwarzacze California Scents wszystkie spełniają one właśnie te wymagania do tego certyfikatu.

California Scents - Prawdziwa Moc Californii!

Przygotowane na bazie olejków naturalnych i biodegradowalne. Wystarczy otworzyć i położyć pod fotelem albo też w uchwycie na kubek, by cieszyć się zawsze świeżym zapachem.

Trwałość zapachu

Producent zaznacza, że produkt będzie się intensywnie sprawdzał przez około 60 dni. Po przeprowadzonych testach możemy powiedzieć że włożona do środka nowa puszka daje doskonały aromat przez pierwszy miesiąc. W drugim miesiącu również wiele się nie zmieniło i wynik był doskonały. Testy zostały przez nas zakończone po około 3 miesiącach i wtedy nadal mieliśmy a aucie poczucie, że zapach tam się znajduje, ale oczywiście nie był on już tak bardzo intensywny, mocny jak na samym początku. Jeszcze kilka tygodniu musiało minąć zanim całkowicie nie mogliśmy go już wyczuwać. Dlatego można powiedzieć, że zapachowe puszki polecamy tym wszystkim osobom, które chcą stawiać na zapach, który długo się utrzymuje i ma odpowiednią intensywność.

Autor

Kabel.net.pl

Zobacz również

W naszym serwisie poznasz produkty wiodących marek do auto detailingu - California Scents, Menzerna, Meguiar's. Zobacz, jak wygląda samochodowe SPA!