Dlaczego Car Detailing wart jest Twoich pieniędzy? Oto bezwzględne korzyści

Car detailing jako branża rozwija się jak nigdy dotąd. Liczba prawdziwych entuzjastów pielęgnacji rośnie z każdym dniem. Dlaczego muszę oddać samochód do detailera? Dlaczego zwykła myjnia nie wystarczy? Cóż, są różne powody.

Car detailing to nie tylko zwykła myjnia samochodowa. Owszem, wiąże się z myciem, ale jest tego o wiele więcej, a mycie to tylko niewielka część. Prawdziwa praca detailerów zaczyna się przed myciem go.

Wyjaśnijmy podstawy pierwszy

Przed omówieniem korzyści płynących z car detailing, niech pokryć podstawy pierwszy. Samochód dostanie cytrusy i pianę śnieżną pre-wash. Następnie dostanie 2 wiadro mycia przy użyciu osłon przeciw grysowi, dobrze nasmarowany szampon i rękawicę do mycia zaprojektowane tak, aby zamknąć brud, usuwając go bezpiecznie z powierzchni, w przeciwieństwie do gąbki. Po tym plamy smoły i pył hamulcowy, który może powodować rdzę, są usuwane chemicznie.

Następnie detailerzy będą usunąć wszystkie ściśle związane brud i kurz z farby samochodowej przy użyciu mata do gliny lub pręt do glinkowania. Następnie swirls i zadrapania, które nie są zbyt głębokie i zostaną usunięte z precyzyjnego polerowania i szlifowania tak, że lakier samochodu zostanie przywrócony do błyszczącego połysku i powłoki wosku ceramicznego może być stosowany. Rezultat końcowy może wyglądać jak wykończenie z salonu... lub lepiej.

Wnętrze samochodu również zostanie poddane gruntownemu czyszczeniu. Poduszki, tapicerka, dywany, bagażnik, kratki wentylacyjne i inne elementy zostaną dokładnie wyczyszczone. Użyte zostaną do tego specjalne produkty, narzędzia, środki czyszczące itp. Na koniec zostanie rozpylony odświeżacz powietrza o orzeźwiającym zapachu. Tarcze kół również zostaną dokładnie wyczyszczone.

Teraz jesteś świadomy ogólnego procesu car detailing niech nam omówić jego korzyści dla Ciebie jako klienta.

Zwiększona wartość rynkowa

Detailing samochodu dodaje wiele do wyglądu i poczucia wnętrza, jak również na zewnątrz samochodu. Wygląd samochodu może być zachowany tak jak wtedy, gdy został kupiony. Powłoki na szkle będzie również dodać wiele do ogólnego poczucia jazdy poprzez poprawę jasności i zmniejszenie zapotrzebowania na wycieraczki.

Każdy nabywca samochodu z drugiej ręki z pewnością będzie pod wrażeniem, jeśli samochód nadal wygląda i czuje się tak samo jak nowy. Każdy doświadczony zespół detailingowy koncentruje się na każdym drobnym szczególe. Jakość świeżego detailingu nigdy nie przestaje zadziwiać nowego nabywcy.

Samochód staje się łatwiejszy w utrzymaniu

W procesie detailingu, lakier samochodu zostaje wypolerowany, a rysy i swirle są usuwane wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. A co najważniejsze, lakier otrzymuje nanopowłokę otaczającą całą powierzchnię zewnętrzną. Powłoka wosku lub ceramiki chroni lakier samochodu przed wszelkimi wpływami środowiska.

Powłoki te są odporne na promieniowanie UV i chemikalia oraz chronią Twój samochód przed czynnikami zewnętrznymi, podczas gdy inne ulegają blaknięciu i niszczeniu. Zalecamy stosowanie się do naszego procesu pielęgnacji po każdym detalu, aby utrzymać tę powłokę... (zapytaj nas, jeśli chcesz, aby nasi detailerzy utrzymali ją dla Ciebie).

Przedłuż żywotność swojego wnętrza

Niewłaściwie pielęgnowane wnętrze może szybko ulec zaplamieniu, zużyciu i często gromadzić trudne do usunięcia zapachy.

Wpływa to na żywotność poduszek, skóry, a także na trwałość innych części samochodu. Nasi detailerzy dbają o wszystkie takie najdrobniejsze szczegóły wewnątrz samochodu i będą cytować, aby usunąć jak najwięcej uszkodzeń, jak to możliwe, aby przywrócić go do życia.

Skóra jest traktowana tak, jak na to zasługuje. Dywany i bagażnik samochodu otrzymuje również dokładne czyszczenie. Obejmuje ono czyszczenie z dużą ilością szorowania, szczotkowania, odkurzania, użycia specjalnych produktów i narzędzi, aby uzyskać uczucie świeżości dla właściciela. Na koniec spryskujemy samochód wybranym przez Państwa zapachem, aby nadać mu zupełnie nowy charakter.

Samochód to nie tylko maszyna, to księga wspomnień

Dla wielu właścicieli samochód nie jest tylko zwykłą maszyną. To dla nich pasja. Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać go w jak najlepszym wyglądzie. Uczucie jazdy dobrze utrzymanym samochodem jest bezcenne. Samochód pomoże Ci stworzyć tak wiele rodzinnych chwil, wspomnień z długich jazd, nocnych wypadów itp. Nie będzie wiele miłych wspomnień związanych z samochodem. Stan i wygląd samochodu będzie zawsze warto utrzymać.

Wnioski

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci zrozumieć znaczenie detailingu samochodu. Wszystkie główne powody i korzyści są dokładnie omówione.

Autor

Kabel.net.pl

Zobacz również

W naszym serwisie poznasz produkty wiodących marek do auto detailingu - California Scents, Menzerna, Meguiar's. Zobacz, jak wygląda samochodowe SPA!