Czyszczenie kół: Przewodnik po produktach i procesach pielęgnacji samochodu Monstershine

Rozpylić środek do czyszczenia kół na koła (na zimno, nigdy zaraz po jeździe). Lemon Ice jest gotowy do użycia środek czyszczący, który jest trochę bardziej delikatny i Oblivion jest skoncentrowany alkaliczny środek czyszczący, który będzie czyścić dużo bardziej uparty i brudne koła. Po umożliwieniu zamieszkać na kilka minut następnie agitować wszystko z wyboru szczotek i rękawic, spłukać czyste i powtórzyć w razie potrzeby.

Jakich środków myjących powinienem użyć?

Osobiście, lubię zaczynać od szczotki do detali do powierzchni czołowych, następnie większej szczotki do kół do beczek, a na koniec używam rękawicy do kół MonsterShine Wheel Mate. Szczotka do detali ma miękkie włosie, które nie porysuje ani nie uszkodzi żadnych wykończeń, a większa niebieska szczotka ma długą rączkę o dużym zasięgu z wieloma środkami ostrożności dodanymi podczas produkcji, aby zapobiec porysowaniu. Kolega koła ma wiele powierzchni i ma tendencję do dostać się do części, które szczotki przegapić pozostawiając bardziej wszechstronnie czyste wykończenie.

Redemption Fallout Remover na zanieczyszczenia z żelaza

czyszczenie kól

Po czyszczeniu, zmywacz do osadów sprawia, że usuwanie pyłu hamulcowego i zanieczyszczeń żelaznych jest szybkie i przyjemne. Ten produkt zapewnia satysfakcjonujące doświadczenie podczas odkażania felg. Zmywacz Redemption pozwala tym spieczonym cząstkom żelaza, które są zapieczone na feldze, bezpiecznie i łatwo się spłukać. Powtórz czynność w razie potrzeby, a odrobina mieszania szczotką do detali też nie zaszkodzi.

Pielęgnacja opon

 

Zawsze pamiętaj o czyszczeniu opon środkiem do czyszczenia kół lub płynem do mycia opon z cytrusami i sztywną szczotką, aby zapewnić im jak najlepszy wygląd i jak najdłuższą żywotność. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, piszemy o tym na innym blogu.

Powłoki i uszczelniacze

http://x.pl

Nałożenie powłoki ceramicznej na koła jest najlepszym sposobem na długotrwałą ochronę felg, ale istnieją również łatwe w użyciu metody dla początkujących, takie jak użycie naszego uszczelniacza Roadblock Wheel Sealant, który pomaga chronić felgi i ułatwia ich czyszczenie w przyszłości.

Dowiedz się więcej na http://kosmetykisamochodowe.edu.pl/.

Autor

Kabel.net.pl

Zobacz również

W naszym serwisie poznasz produkty wiodących marek do auto detailingu - California Scents, Menzerna, Meguiar's. Zobacz, jak wygląda samochodowe SPA!